Szkoła Podstawowa nr 231 w Warszawie

"Trzecioteścik"

Email Drukuj PDF

Dzień 14 kwietnia był dla uczniów klas III dniem wyjątkowym, a to za sprawą pierwszego w ich życiu testu kompetencji:  ?Trzecioteścik".

Wszyscy trzecioklasiści wyglądali w tym dniu szczególnie elegancko. Lekko zdenerwowani czekali na rozpoczęcie zmagań z zadaniami, które zostały dla nich przygotowane przez Wydawnictwo Operon.
Po otwarciu i sprawdzeniu ilości stron najmłodsi przystąpili do działania.

t1 t2

Najpierw przeczytali tekst wprowadzający. Później uzupełniali zadania testowe, a następnie rozwiązywali zadania matematyczne. Na zakończenie pisali wypowiedź na temat wycieczki w ciekawe miejsce.
Wśród piszących wyczuwało się ogromne skupienie. Uczniowie nie tylko zmieścili się w wyznaczonym czasie, ale ukończyli pracę znacznie wcześniej. Czyżby zadania były zbyt łatwe?
Na wyniki będą musieli trochę poczekać, ale wszyscy sprawiali wrażenie zadowolonych po wyjściu z klas.

t3 t4

t5 t6